Praktijk Lier

Enkel op afspraak

Spekkestraat 39
2500 Lier

0496/94.48.00*
info.lier@arnicapraktijk.com*

Aanmeldingsformulier Lier

Praktijk Lint

Enkel op afspraak

Liersesteenweg 49
2547 Lint

0498/67.41.37*
info.lint@arnicapraktijk.com*

Aanmeldingsformulier Lint

Praktijk Willebroek

Enkel op afspraak

Overwinningsstraat 101A
2830 Willebroek

0485/38.15.12*
info.willebroek@arnicapraktijk.com*

Aanmeldingsformulier Willebroek

Dorpshuis Hombeek

Enkel op afspraak

Leibeekstraat 2
2811 Hombeek

0487/65.01.00*
info.hombeek@arnicapraktijk.com*

Aanmeldingsformulier Hombeek

Wij hebben helaas een aanmeldingsstop voor kinderen en jongeren in Lint. Zij kunnen nog steeds terecht voor groepstrainingen, maar niet voor therapie of diagnostiek. Vanaf september bekijken we of de wachtlijst terug open kan.

Momenteel hebben wij een algemene aanmeldingsstop voor logopedie. We verwijzen u door naar www.vvl.be waar u collega’s in de buurt kan vinden.

Algemene afspraken

Om een eerste afspraak te maken, kan u ons op bovenstaand telefoonnummer bereiken of kan u het aanmeldingsformulier invullen

U kan ook mailen naar secretariaat@arnicapraktijk.com waarna u gecontacteerd zal worden door één van onze intakers om een eerste gesprek in te plannen.

*We raden aan om bij inhoudelijke vragen contact op te nemen met uw behandelende therapeut.

Coaches

Naam Vestiging Telefoon Email
Nele Hermans Lier, Lint, Willebroek 0478/75.66.69 Nele@arnicapraktijk.com

Loopbaanbegeleiders

Naam Vestiging Telefoon Email
Ann Snauwaert Lint, Willebroek 0499/43.27.10 Ann@arnicapraktijk.com
Margot Andries Willebroek 0494/42.23.20 Margot@arnicapraktijk.com

Psychologen – psychotherapeuten

Naam Vestiging Telefoon Email
Alex Jacques Willebroek 0493/45.16.62 Alex@arnicapraktijk.com
Annemie De Deckers Willebroek 0456/71.87.64 Annemie@arnicapraktijk.com
Caithlin Van Dorpe Willebroek 0472/61.14.35 Caithlin@arnicapraktijk.com
Eline Longin Lint, Willebroek 0470/96.76.16 Eline@arnicapraktijk.com
Els Van Damme Lier 0486/48.03.65 Els@arnicapraktijk.com
Eva Michiels Lint, Willebroek 0456/23.34.86 Eva@arnicapraktijk.com
Evelyn Van Puyvelde Willebroek 0476/76.80.51 Evelyn@arnicapraktijk.com
Jate Slootmaekers Willebroek 0456/67.22.34 Jate@arnicapraktijk.com
Joeri Vilas Arras Lier, Willebroek 0496/94.48.00 Joeri@arnicapraktijk.com
Lieselot Van Den Bosch Lint, Willebroek 0469/16.13.96 Lieselot@arnicapraktijk.com
Lore Bryssinck Hombeek, Lint, Willebroek 0487/65.01.00 Lore@arnicapraktijk.com
Malika Yaagoubi Lier, Willebroek 0488/16.67.63 Malika@arnicapraktijk.com
Marco Kellens Lint, Willebroek 0494/18.29.49 Marco@arnicapraktijk.com
Marinka Ravhekar Hombeek, Lint, Willebroek 0475/56.94.18 Marinka@arnicapraktijk.com
Marloes Eekman Willebroek 0468/16.14.91 Marloes@arnicapraktijk.com
Sanae Touzli Lint, Willebroek 0400/00.00.00 Sanae@arnicapraktijk.com
Stefenie Leys Lier 0473/80.63.14 Stefenie@arnicapraktijk.com

Psychomotorisch therapeuten

Naam Vestiging Telefoon Email
Haroun El Karmoudi Willebroek 0483/45.23.87 Haroun@arnicapraktijk.com
Manon Mercier Willebroek 0498/13.06.79 Manon@arnicapraktijk.com

Secretariaat

Naam Vestiging Telefoon Email
Machteld Van Hove Hombeek, Lier, Lint, Willebroek Secretariaat@arnicapraktijk.com

Yogatherapeuten

Naam Vestiging Telefoon Email
Nele Hermans Lier, Lint, Willebroek 0478/75.66.69 Nele@arnicapraktijk.com